O nás

akreditace Česká národní banka

Zázemí CERTIFIKACNI.cz tvoří tým odborníků s bohatými zkušenostmi z finančních institucí působících nejen v České republice, ale i na evropském trhu. Z této praxe jsou cenné zejména zkušenosti z produktového managementu a metodiky, finančního řízení, distribuce a podrobné znalosti legislativy.

Penzijní produkty 

Jedním z odborných garantů pro penzijní produkty je ing. Lukáš Rubeš s pracovní zkušeností získanou v největší penzijní společností v ČR. Investování důchodových a účastnických fondů je mu blízké díky jeho několikaleté zkušenosti v nebankovní investiční společnosti při správě majetku fondů podílových, investičních i penzijních. S investováním souviselo i jeho působení u tuzemského obchodníka s cennými papíry – jedničky v obchodování s deriváty a správě hedge fondů. Několikaleté zkušenosti se spořením, úvěrováním a pojištěním z největší tuzemské stavební spořitelny se mu budou hodit také v souvislosti se změnami v oblasti nabízení a zprostředkování úvěrů. 
Se spuštěním změn spoření na penzi sepsal a vydal na začátku roku 2013 jako první knihu s kompletním přehledem všech aspektů spoření. Sledování přípravy dalších změn v zabezpečení na penzi ho v roce 2014 přimělo k sepsání vlastního návrhu reformy penzí, který je popsán na www.bezreformy.cz.

Pod značkou CERTIFIKACNI.cz byly pořádány zkoušky odborné způsobilosti na penze (akreditace České národní banky od prosince 2012 do roku 2018). Realizace zkoušek na úvěry s akreditací ČNB od roku 2017. Od června 2018 z vlastního rozhodnutí zkoušky nepořádáme.

V rámci spolupráce doporučujeme skládat zkoušky u renomované a Českou národní banoou akreditované ČBA.